RN55C1541DRE6
MFR.Part #
RN55C1541DRE6
JLCPCB Part #
C1778240
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors