ERL626K8000GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL626K8000GKEK500
JLCPCB Part #
C3432231
Package
Plugin,D5.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS