RNC50J2500FRB14
MFR.Part #
RNC50J2500FRB14
JLCPCB Part #
C3565216
Description
-65℃~+175℃ 100mW 250Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors