RN55C1502DRSL
MFR.Part #
RN55C1502DRSL
JLCPCB Part #
C3529361
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors