RN55C30R5FB14
MFR.Part #
RN55C30R5FB14
JLCPCB Part #
C1396009
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors