RL07S514GRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S514GRE6
JLCPCB Part #
C6186437
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors