RN55C1302DRSL
MFR.Part #
RN55C1302DRSL
JLCPCB Part #
C1790064
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors