RN55C14R3FB14
MFR.Part #
RN55C14R3FB14
JLCPCB Part #
C1413731
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors