CW02B1K600JE70HS
MFR.Part #
CW02B1K600JE70HS
JLCPCB Part #
C1798398
Description
-65℃~+350℃ 1.6kΩ 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS