RN55C12R3FB14
MFR.Part #
RN55C12R3FB14
JLCPCB Part #
C1395694
Description
-65℃~+175℃ 12.3Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors