RN55C1472FBSL
MFR.Part #
RN55C1472FBSL
JLCPCB Part #
C1426748
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors