RN55C3923BBSL
MFR.Part #
RN55C3923BBSL
JLCPCB Part #
C1425440
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors