RN55C1471FBSL
MFR.Part #
RN55C1471FBSL
JLCPCB Part #
C3553993
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors