RN55C1321BRE6
MFR.Part #
RN55C1321BRE6
JLCPCB Part #
C3360252
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors