RNC50J3010BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J3010BSRSL31
JLCPCB Part #
C3577116
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors