Y472950K0000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y472950K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1495663
Package
Plugin,D12.7xL38.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.75W 50kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL38.1mm Through Hole Resistors ROHS