RN55C1304FRE6
MFR.Part #
RN55C1304FRE6
JLCPCB Part #
C1803432
Description
-65℃~+175℃ 1.3MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors