RN55C4073BBSL
MFR.Part #
RN55C4073BBSL
JLCPCB Part #
C1425834
Description
-65℃~+175℃ 125mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors