RN55C1243DBSL
MFR.Part #
RN55C1243DBSL
JLCPCB Part #
C3396353
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors