Y162874R0000A9R
MFR.Part #
Y162874R0000A9R
JLCPCB Part #
C4327592
Description
-55℃~+150℃ 74Ω 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS