RN55C1241DBSL
MFR.Part #
RN55C1241DBSL
JLCPCB Part #
C3521377
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors