RN55C1242BRE6
MFR.Part #
RN55C1242BRE6
JLCPCB Part #
C3442001
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors