RN55C1542BRE6
MFR.Part #
RN55C1542BRE6
JLCPCB Part #
C3536895
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors