RNC70J1501BRRE5
MFR.Part #
RNC70J1501BRRE5
JLCPCB Part #
C3575147
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors