CMF55200K00FLBF
MFR.Part #
CMF55200K00FLBF
JLCPCB Part #
C1423064
Description
-55℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors