RN55C1204BB14
MFR.Part #
RN55C1204BB14
JLCPCB Part #
C3575467
Description
-65℃~+175℃ 1.2MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors