BFC237663134
MFR.Part #
BFC237663134
JLCPCB Part #
C3800377
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 130nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS