Z4KE110A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Z4KE110A-E3/73
JLCPCB Part #
C5843178
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5W 104V~116V 110V 500nA@83.2V 5kΩ 600Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS