RN55C1182DRSL
MFR.Part #
RN55C1182DRSL
JLCPCB Part #
C1792295
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors