RN65C1182DRSL
MFR.Part #
RN65C1182DRSL
JLCPCB Part #
C1805087
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors