RN55C1582DRSL
MFR.Part #
RN55C1582DRSL
JLCPCB Part #
C1789993
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors