RN55C1072BRSL
MFR.Part #
RN55C1072BRSL
JLCPCB Part #
C3533925
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors