RNC50J8250FRB14
MFR.Part #
RNC50J8250FRB14
JLCPCB Part #
C1448383
Description
-65℃~+175℃ 100mW 825Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors