RN55C1272BRSL
MFR.Part #
RN55C1272BRSL
JLCPCB Part #
C1797450
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors