Y078580R1600T9L
MFR.Part #
Y078580R1600T9L
JLCPCB Part #
C1473962
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80.16Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS