RN50E9091CBSL
MFR.Part #
RN50E9091CBSL
JLCPCB Part #
C1433054
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors