RNX1001M50FHEE
MFR.Part #
RNX1001M50FHEE
JLCPCB Part #
C1833177
Description
-55℃~+225℃ 1.5MΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS