RN50C1742BRE6
MFR.Part #
RN50C1742BRE6
JLCPCB Part #
C1798814
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors