RN50E8660FRSL
MFR.Part #
RN50E8660FRSL
JLCPCB Part #
C1807645
Description
-65℃~+175℃ 50mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors