RGP15G-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP15G-E3/54
JLCPCB Part #
C5241908
Package
DO-15
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3V@1.5A 1.5A 150ns 400V 50A 5uA@400V DO-15 Switching Diodes ROHS