DZ23C51-G3-08
MFR.Part #
DZ23C51-G3-08
JLCPCB Part #
C5628012
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@38V 100Ω 300mW 400Ω 48.45V~53.55V 51V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS