RN50E8251BBSL
MFR.Part #
RN50E8251BBSL
JLCPCB Part #
C1438692
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors