P0402E3010BBT
MFR.Part #
P0402E3010BBT
JLCPCB Part #
C3989252
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount