Y15086K20000BR23R
MFR.Part #
Y15086K20000BR23R
JLCPCB Part #
C1495470
Description
-55℃~+125℃ 6.2kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS