RN70E8251BBSL
MFR.Part #
RN70E8251BBSL
JLCPCB Part #
C1439387
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors