RN50E7872BB14
MFR.Part #
RN50E7872BB14
JLCPCB Part #
C3480322
Description
-65℃~+175℃ 50mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors