RN50E2872BB14
MFR.Part #
RN50E2872BB14
JLCPCB Part #
C3358073
Description
-65℃~+175℃ 28.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors