RN50E7871BB14
MFR.Part #
RN50E7871BB14
JLCPCB Part #
C3350884
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors