D151G47U2JL6TJ5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D151G47U2JL6TJ5R
JLCPCB Part #
C2341064
Package
Plugin,P=5mm
Description
12mm 150pF 500V 5mm U2J ±2% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS