RN50C86R6FRE6
MFR.Part #
RN50C86R6FRE6
JLCPCB Part #
C1780027
Description
-65℃~+175℃ 50mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors